+90 216 456 88 08
+90 555 639 49 79

Erenköy Danışmanlık Hizmeti

Tay Danışmanlık olarak İstanbul Anadolu yakasının Erenköy semtinde sizlere en güvenilir ve kaliteli danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. Bebeğinizin, çocuğunuzun veya evinizdeki yaşlının, hastanın durumu doğrultusunda hareket ederek hangi özelliklere sahip bakıcıya ihtiyacınız olduğunu belirleyerek en uygun adayları sizlerin beğenisine sunmaktayız. Müşterimizin taleplerini ön planda tutarak şartlara uygun olan personeller ile aile arasında görüşme randevusunu oluşturmaktayız. Birbiriyle anlaşan aileler ve personeller arasında sözleşmelerimizi yaparak hizmet verilmeye başlanır. Erenköy danışmanlık hizmeti olarak, yürüttüğümüz tüm danışmanlık çalışmalarında müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek sizlerin güvenini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Tay Danışmanlık Güvencesiyle Aradığınız Çocuk veya Hasta Bakıcısını Bulun!

Asıl hedefi, İstanbul'un Anadolu yakasındaki yaşlı bakıcısı, bakıcı, dadı, pedagog, hasta bakıcısı, bebek bakıcısı, özel şöför, eve yardımcı bayan, çocuk gelişimi mezunu gibi ihtiyaçları karşılayarak ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak olan Tay Danışmanlık, ülkemizin en gelişmiş danışmanlık firmalarından bir tanesidir. Tay Danışmanlık, Erenköy semtinde gerçekleştirdiği Erenköy Çocuk Bakıcısı ve Erenköy Bebek Bakıcısı hizmetleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Çalışan anne ve babaların bulunduğu ailelerde oldukça zorlu bir süreç haline gelen çocuk büyütmek, Tay Danışmanlığın sizlere sunduğu hizmetler ile artık çok daha kolay! Oldukça zor olan ve tecrübe gerektiren çocuk bakımı konusunda firmamız, profesyonel dadı ve bakıcı ekibiyle sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Aradığınız Bakıcıyı Bulmanın En Kolay ve Güvenilir Yolu!

Erenköy semtinde yaşayan ve çalışan bir anne olabilirsiniz. Siz işteyken çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir bakıcı arayışı içerisinde olabilirsiniz. Veya evinizdeki yaşlı anneninizin bakımı için size yardımcı olabilecek birine ihtiyacınız olabilir. Bu ve benzeri durumlarda sevdiklerinizi gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz birisini bulmak oldukça zordur. Tam da bu noktada Tay Danışmanlık olarak yardımınıza koşuyoruz. Erenköy Danışmanlık hizmetinin Erenköy Bebek Bakıcısı hizmetinden ve Erenköy Yaşlı Bakıcısı hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.