+90 216 456 88 08
+90 555 639 49 79

Özel İstihdam Bürosu Olmak

Özel İstihdam Bürosu Olmak Özel İstihdam Bürosu Olmak Bakıcı talep eden aileler bu taleplerine çözüm arayışındayken bir çok kurum ile karşılaşırlar. Aile için öncelik kısa zamanda hedef odaklı bir personel bulmak olduğu için muhatap oldukları kurumun ruhsatlı yada ruhsatsız olması gibi koşulları sorgulama da maalesef detaylı bilgiye sahip olmadıklarını anladık.

Bu sebeple başvurulacak firmaları seçerken belgenin önemli olduğunu anlatmak istedik. Yurt içi ve yurt dışında çalıştırılmak üzere personel temin eden ve işe yerleştirmede aracılık yapan tüm kurumların adı Özel İstihdam Bürosudur. Bizler aslında her ne kadar ajans adıyla ya da danışmanlık adı ile bilinsek de Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veren kuruluşlarız. Ve ruhsatlı çalışıp İŞKUR tarafından denetlenir 3 ayda bir yapılan işe yerleştirmeler ile ilgili İŞKUR a rporlar veririz.

Bu belgeye sahip olabilmek için gerekli evrakları temin edip gerekli hukuksal yaptırımları uyguladıktan sonra bu belge alma hakkına sahip olmuş kuruluşlar her zaman çalışmak için her sektörde olduğu gibi ruhsatsız ve belirsiz şahıslardan ve bunların sağlayacakları hizmetten son derece daha güvenlidir.

Bu konu ile ilgili daha detaylı birli almak adına İŞKUR sitesini ziyaret edebilir. Hizmet almayı düşündüğünüz firmanın yasal çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz. Tay Danışmanlık olarak bizler 10(on) yılı aşkın süredir sektörde sizlerin takdiri ve güveni ile var olmaya devam ediyoruz. Sizleri iyi anlıyor gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığımıza titizlikle yaklaşıyoruz. Çocuk bakıcısı,bebek bakıcısı , yatılı bakıcısı;, yaşlı bakıcı konusunda uzmanlar ile çalışmanın grurunu yaşamaktayız.